Štandarda
pohľad na celý tábor

Bližšie informácie o pobyte

Priestor a okolie tábora:

Táborová pevnosť v stredovekej architektúre je vystavená v krásnej prírode priamo pod hradom v Starej Ľubovni. Priamo v tábore sa nachádzajú atrakcie pre deti ako je jazdiareň, strelnice, pódium, stredoveká zmenáreň, strážne veže, hradný val s opevnením a ďalšie.  V jej blízkom okolí sa rozprestierajú prístupné lesy, lúky, lesný park s množstvom stanovíšť a turistických tratí.

V rámci tábora je k dispozícii centrálny zrubový objekt - kapitánsky dom,  ktorý slúži ako jedáleň a  ako klubovňa. Celý tábor je ohradený vojenským opevnením s množstvom vežičiek a vstupnými bránami. Priamo v tábore sú pre deti atrakcie ako je jazdiareň, strelnice, pódium, stredoveká zmenáreň, strážne veže, hradný val s opevnením a ďalšie. V jej blízkom okolí sa rozprestierajú prístupné lesy, lúky, lesný park s množstvom stanovíšť a turistických tratí.

krásne prostredie pod hradompevnosť

Ubytovanie:

Našim príbytkom sa stanú vojenské 2 a 6 miestne historické stany s pevnou podlahou. Spanie je zabezpečené na štýlových drevených truhliciach s matracom a úložným priestorom. Vojenský spacák s vymeniteľnou vložkou a vankúš patria k zariadeniu "postele". Odporúčame si pribaliť aj vlastný spacák alebo deku v prípade chladnejších nocí.

ubytovacie stany štýlové drevené postele

Hygiena:

K dispozícii sú novovybudované sociálne zariadenia v štýlovom drevenom zrube s WC, umývadlami a sprchami.sociálne zariadenia

Preprava:

V cene nie je zahrnutá doprava, v prípade záujmu z Popradu do tábora a späť je potrebné doplatiť 10 eur.